Taboo Filmi Full HD izle - Türkçe Altyazı 18
YORUM YAPMAK; KAN YAPAR, DAMARLARI ACAR, CIGERLERI TEMIZLER, ABOOVV :P
Puan Ver:
Açıklama :
Macera, Suç ve Erotik türde sahnelerin yer aldığı 1980 yılının başyapıt haline dönüşen erotik filmleri arasında yer alan yapımın yönetmen koltuğunda Kirdy Stevens otururken yapımın senaryo yazarı Helene Terrie olarak yer almaktadır.

Filmin oyuncu kadrosunda yer alan isimler arasında ön plana çıkan başrol oyuncuları Kay Parker, Dorothy LeMay ve Mike Ranger isimli oyuncular tarafından üstlenmiştir, yapımın IMDB sitesi üzerinden almış olduğu başarı puanı 7.0 seviyelerinde yer alır.

Film konusu, kocası ile cinsel açıdan mutsuz olan Barbara Scott (Kay Parker) ve oğlu arasındaki ensest ilişkiyi anlatır.
Barbara ,kocası tarafından terkedildikten sonra oğluyla yalnız yaşamaya başlar. Bu arada yakın arkadaşı Gina (Juliet Anderson) ona bir iş ve yeni erkek arkadaşlar bulmak istemektedir, Taboo Filmi izle.

Çekingen bir kadın olan Barbara bu baskılara dayanamayıp bir kaç deneme yapar ama başarısız olur. Taboo izle,  Bu arada gittiği bir partide gördüğü grup seks hadisesini aklından çıkaramaz. 

Uzun süredir seksten uzak kalan Barbara oğlu Paul ile evde yalnız kaldığı bir gece kendini kaybeder ve oğluyla ensest ilişkiye girer. Taboo Filmi Full izle Barbara ve Paul için bundan sonra ki hayatları çok daha karmaşık ve içinden çıkılamaz bir hal alacaktır.
FİLM İZLE
JET FİLM

İzlenme : 27253 | Puan : 3.2
Süre: EROTİK | Tarih : 19.07.2013
Etiketler : Taboo Filmi Full HD izle - Türkçe Altyazı 18 Full HD izle Online Film izle - Erotik 18
URL      :
Yorumlar
Yazan : cemil çiçek |Tarih : 16.09.2013
har,ka bir filim

Yorum Yaz
Ad Soyad: *
E-Mail Adresiniz: *
Yorumunuz: *
Güvenlik No: *
Benzer Videolar